Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

У Луганську активізувалися партизани

Автор:

|

Лютий 19, 2015

|

Рубрика:

У Луганську активізувалися партизани

Партизани

На Луганщині набуває розмаху партизанський рух. Саме місцевим партизанам, а також бійцям 80-ї аеромобільної бригади приписують знищення «консервів» Путіна з гуманітарного конвою — складу боєприпасів у одному зі східних кварталів Луганська. Про цей випадок тижневик «Міст» писав» у минулому числі.

Боєприпаси було знищено ввечері 12 лютого — відеокамери зафіксували потужний вибух. Аби дізнатися, що ж насправді трапилося на окупованих територіях, журналісти зателефонували в Головне управління Міністерства внутрішніх справ Луганська, але там партизанів назвали «карателями».
А от за інформацією користувачів соціальних мереж, під час обстрілу саме диверсійні партизанські групи знешкодили гуманітарний конвой Путіна на території текстильного заводу «Лутрі». Журналісти також звернулися по пояснення до Дмитра Снєгирьова, голови громадського об’єднання «Права справа», котрий опублікував у Facebook інформацію про вибух «гуманітарки» в Луганську. За його словами, у повітря злетіла «начинка» для російських «Градів». Причетні до цього партизани Луганська разом із бійцями 80-ї аеромобільної бригади влітку минулого року боронили луганське летовище.
«У Луганську від травня діє рух опору, який скоординувався зі львівською 80-ю аеромобільною дивізією», — додав п. Снєгирьов. Відтак, можна констатувати, що добровольчі батальйонийа партизани на окупованих територіях проявляють себе щораз упевненіше й успішніше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...