Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

У Києві склали список корупціонерів серед вищих навчальних закладів

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

У Києві склали список корупціонерів серед вищих навчальних закладів
Чи стикався зі корупцією особисто?

Чи стикався зі корупцією особисто?

Український аналітичний центр CEDOS здійснив моніторинг якості роботи українських вищих навчальних закладів (ВНЗ). Зокрема, центр створив сайт Рrofrights.org, на якому самі студенти могли повідомляти про порушення або факти корупції у своїх закладах. Найбільше порушень було зафіксовано в Києві, Одесі, Львові, Херсоні, Миколаєві, Харкові, а також у Закарпатській і Черкаській областях.

Чи змушували до корупційних дій?

Чи змушували до корупційних дій?

Основні порушення, з якими стикаються студенти: хабарі на сесіях і під час поселення в гуртожиток, порушення договору з контрактниками, несвоєчасна виплата стипендій, примусова робота, надання незаконних платних послуг. «На Profrights.org вирішують написати лише одиниці. Найчастіше це — люди зі загостреним почуттям справедливості та нетерпимості до корупції. Більшість студентів самі ініціюють випадки корупції. І 381 порушення — це лише верхівка айсберга», — підсумував представник CEDOS. Ось як виглядає список антилідерів, згідно зі зареєстрованими порушеннями на Profrights.org:
Київ: Міжреґіональна академія управління персоналом, Національний авіаційний університет, Національний медичний університет. Філії київських ВНЗ — Житомирський торгово-економічний коледж, Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій.
Львів: Львівський державний інститут економіки та туризму, Львівська комерційна академія, Львівський національний аграрний університет.
Одеса: Національний університет «Одеська юридична академія», Одеська національна академія харчових технологій, Одеський національний медичний університет.
Миколаїв: Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Миколаївський національний університет імені В. Сухомлинського.
Херсон: Херсонський державний університет.
Харків: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».
Закарпатська область: Ужгородський національний університет, Мукачівський державний університет.
Черкаська область: Уманський національний університет садівництва (випадки хабарництва зафіксовано на відео).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...