Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Тимошенко довіриться німецьким лікарям

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Тимошенко довіриться німецьким лікарям

Юлія Тимошенко підтвердила готовність пройти повне медичне обстеження німецькими лікарями, які офіційно запропонували їй свою допомогу. Про це заявив Сергій Власенко, захисник колишнього прем’єр-міністра.

«Юлія Тимошенко зворушена зверненням німецьких лікарів, які через посла Німеччини в Україні поінформували про готовність надати їй медичну допомогу. Вона вдячна уряду Німеччини й особисто канцлеру Ангелі Меркель за ухвалене рішення», — наголосив пан Власенко.

Крім того, за його словами, Юлія Тимошенко погоджується на те, щоби разом із німецькими фахівцями до складу комісії ввійшли й українські лікарі, яким вона довіряє. «Але не ті, які зганьбили себе участю у брехливих мозівських комісіях, а справжні, досвідчені лікарі, як, наприклад, професор-нейрохірург Микола Поліщук. Зрозуміло, що пані Тимошенко, як і будь-яка людина, довіряє тим фахівцям, котрі пам’ятають клятву Гіппократа, а не виконують усі забаганки Віктора Януковича», — додав захисник.

До речі, донька екс-прем’єра Юлії Тимошенко, Євгенія, 2 лютого виступить у Європейському парламенті, а протягом лютого поснідає з Бараком Обамою. «Я планую відвідати Копенгаґен на запрошення міністра закордонних справ Данії, у лютому в мене відбудеться сніданок із президентом США, пізніше відвідаю Лондон і, можливо, Польщу», — повідомила Євгенія Тимошенко в Парижі. Вона зауважила, що візит до Парижа є частиною міжнародної кампанії на захист Юлії Тимошенко.

До речі, пані Тимошенко розширила список відповідачів у своєму позові проти RosUkrEnergo, поданому до американського суду. Крім власника компанії Дмитра Фірташа, у ньому тепер фігурують міністр палива й енерґетики Юрій Бойко, екс-голова СБУ Валерій Хорошковський і генпрокурор Віктор Пшонка. Також перелік відповідачів на вимогу Юлії Тимошенко поповнили Семен Могилевич, якого вже багато років розшукує ФБР, американський політтехнолог Віктора Януковича Пол Манафорт, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, слідчий Генпрокуратури Олександр Нечвоглод і прокурор Лілія Фролова. Усім співвідповідачам у цій справі виписано повістки до суду.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply