Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Телеканали відмовилися показувати Великоднє привітання опозиції

Автор:

|

Травень 09, 2013

|

Рубрика:

Телеканали відмовилися показувати Великоднє привітання опозиції

Центральні телеканали відмовили Всеукраїнському об’єднанню (ВО) «Свобода» в розміщенні відеоролика з Великоднім привітанням. Упродовж квітня партія вела перемовини із телеканалами щодо розміщення Великоднього сюжету. 

«Було складено медіаплани трансляції відеоролика, які погодили обидві сторони. Проте ближче до Великодня засоби масової інформації (ЗМІ) відмовили націоналістам у розміщенні реклами», — сказано в повідомленні прес-служби «Свободи».
«Спочатку, посилаючись на відсутність вільного часу в сітці мовлення, у ротації ролика «Свободі» відмовив «Перший національний». А згодом без жодних пояснень розміщувати Великоднє привітання відмовилися й телеканали медіахолдинґу Пінчука, зокрема ICTV», — додали в партії.
Крім того, ефірний час для привітання не побажали також надати Запорізька та Закарпатська обласні державні телерадіокомпанії (ОДТРК). «Зокрема, Закарпатська ОДТРК знайшла безглузду відмовку: представники телерадіокомпанії послалися на те, що «юрист компанії перебуває у відрядженні», а без нього решта відповідальних працівників не спромоглася укласти договір за стандартним зразком, без підписання якого неможливо надати рахунок. Подібна ситуація виникла й у Криму — тут керівники телеканалу взагалі переховувалися від представника «Свободи», — ідеться в повідомленні.
«Можна припустити, що присутність націоналістичної сили в мовленні провідних телеканалів є настільки небажаною, що «Свободі» відмовили в розміщенні матеріалу, який і близько не є політичною рекламою», — додали «свободівці».
Центральні телеканали також відмовилися розміщувати привітання Юлії Тимошенко й Арсенія Яценюка з Великоднем, поінформували в опозиції. Як сказано в повідомленні прес-служби ВО «Батьківщина», протягом трьох тижнів Об’єднана опозиція «Батьківщина» вела перемовини з комерційними службами українських телеканалів щодо ??розміщення привітання лідерів опозиції Юлії Тимошенко й Арсенія Яценюка з Великоднем. «Центральні канали відмовилися розміщувати ці ролики за жодних умов», — заявили в прес-службі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply