Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 10, 2020

Сурогатні матері заробляють великі гроші й без вагань віддають народжених дітей

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

Сурогатні матері заробляють великі гроші й без вагань віддають народжених дітей

Сурогатне материнство стало однією з найбільш оплачуваних професій українок. В Україні — це бізнес, який квітне, адже в більшості країн Європейського Союзу (ЄС) комерційне виношування дитини заборонене. В українській же державі навіть закон визначає: батьками дитини є не та, хто її виносив, а ті, хто, цю дитину зачав. Так, в Інтернеті існує безліч форумів, де українки пропонують напрокат своє лоно. Однак, попри великий вибір, знайти «вільну» сурогатну маму непросто — їх швидко розбирають.

Марія, одна з потенціальних сурогатних мам, розповіла, скільки хоче отримати за виношену дитину: «Після пологів — 13 тис. USD. Щомісяця, якщо з переїздом, — 500 USD, якщо буду жити вдома — по 400 USD». Жінка розповіла, що п’ять років тому вже успішно народила дитину для подружньої пари з Молдови. Каже, що віддавати дитину їй було не жаль: «Ви знаєте, шкода, що сама вагітність завершилася. Я ж коли вдома була, майже нічого не робила. Тільки лежала та командувала».
«Мені якось байдуже, тому що знаю: це — не моє. Ну, як робота», — поділилася міркуваннями інша сурогатна мати зі стажем.
Рідну дитину Марія народила у 18-річному віці. Саме стільки її доньці зараз. А ще Марія каже, що дочка знає, чим займається її мама. Марія пояснює, що саме заради власної дитини й спробувала це вперше, щоби заробити їй на вищу освіту, якої не мала сама. Марія досі мешкає зі своїми батьками в технічному котеджі на околицях маленького шахтарського містечка на Донеччині. Професійна сурогатна мама вже знає, на що поміняє народженого малюка. «У мене була мрія собі та доньці купити по гарній шубі. Удома зроблю ремонт. Я все підрахувала», — запевнила Марія.
Фаху, яким тисячі українських жінок годують свої сім’ї, ощасливлюють ображених долею громадян ЄС і абсолютно легально поповнюють доходи офіційних репродуктивних клінік і незліченних приватних кишень, де-юре не існує. Проте він може з’явитися в майбутньому: внести сурогатне материнство до офіційного переліку професій запропонував народний депутат від Партії реґіонів Ярослав Сухий.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply