Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Студент ЛНУ виборов «золото»

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Студент ЛНУ  виборов «золото»

Андрій Нещадін, студент Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ), уже вкотре завойовує «золото»: цього разу — на Міжнародній студентській олімпіаді з хімії в Ірані. Загалом участь в олімпіаді взяло понад 50 студентів із п’яти країн світу: Ірану, Шрі-Ланки, Туркмені­стану, Оману й України.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, Україну представляли: Андрій Нещадін, студент ЛНУ; Євген Звягін, студент Харківського національного університету імені В. Каразіна; Сергій Кохан, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ); Олексій Духно, студент КНУ; Пилип Павлій, студент Донецького національного університету. Команда України посіла друге місце в командному заліку. Юні українські вчені-хіміки показали високі результати та здобули, окрім золотої, ще чотири бронзові медалі.

Безперечним лідером цьогорічних інтелектуальних змагань став Андрій Нещадін. Це вже — не перша його перемога на міжнародних змаганнях і конкурсах. 2011 року, за підсумками IV Міжнародної студентської олімпіади з хімії, львівський студент також виборов «золото». 2009 року Андрій отримав срібну медаль на 43-й Міжнародній Менделєєвській олімпіаді з хімії, яка відбулася в м. Ашгабаті (Республіка Туркменістан), і бронзову — на 41-й Міжнародній учнівській олімпіаді з хімії в м. Кембриджі (Велика Британія).

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply