Новини для українців всього свту

Tuesday, Jul. 14, 2020

Смерті від соціальних недуг

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

Смерті від соціальних недуг

За даними незалежних експертів, від наркоманії та пов’язаних із нею хвороб, таких як ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити, специфічні онкозахворювання, туберкульоз, в Україні помирає до 120 тис. осіб на рік. У світі зараз налічується близько 250 млн хворих на наркоманію (4 % населення), від якої щодня гине 330 осіб.

В американському міжнародному антинаркотичному центрі називають число 1 млрд наркоманів. Офіційно в Україні на обліку в Міністерстві внутрішніх справ перебуває близько 150 тис. наркоманів, а їх справжню кількість поза реєстрацією можна тільки припускати.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я й UNAIDS, лише ін’єкційних наркоманів у країні налічується близько 425 тис. осіб, а за підрахунками різних незалежних експертів, наркотики в Україні вживає від 1 до 1,5 млн людей, і їх число щороку збільшується на 8-10 %. За офіційною інформацією Міністерства охорони здоров’я, тільки важкі наркотики вживають 550 тис. осіб.
Щорічно від наркоманії в Україні гине близько 1 тис. осіб, тоді як незалежні експерти вказують на смертність 10-12 тис. осіб. А від наркоманії та пов’язаних із нею хвороб – ВІЛ/СНІД, вірусних гепатитів, специфічних онкозахворювань, туберкульозу — в Україні помирає 120 тисяч осіб на рік.
2011 року повідомлялося, що від 230 до 360 тисяч українців (0,9% населення віком 15-64 роки) вживає наркотики ін’єкційним шляхом, від чого поширюється епідемія ВІЛ/СНІД, кількість жертв якої становить близько 360 тисяч осіб, поінформували в МОЗ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply