Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Сім’ї загиблих альпіністів отримають компенсацію

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

Сім’ї загиблих альпіністів отримають компенсацію

Станіслав Батрин, директор юридичної компанії Lions Litigate, поінформував, що сім’ям загиблих у Пакистані альпіністів виплатять грошову компенсацію. Підтвердженням цього є лист Міністерства закордонних справ України (МЗС) від 28 січня ц. р. «МЗС погодив без зауважень проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок теракту, що стався на території Ісламської Республіки Пакистан».

В іншому документі Кабінет Міністрів України поставив завдання підготувати узгоджені пропозиції щодо надання одноразової фінансової допомоги сім’ям загиблих альпіністів. Юрист також зазначив, що цим же посадовим особам доручено внести на розгляд Кабміну узгоджений проект рішення уряду. «Таким чином, рішення про виплату фактично ухвалене, вирішується питання тільки про розмір компенсації й терміни її надання», — додав він. Сім’ї українських альпіністів, котрих убили в Пакистані, вимагають від уряду країни по 300 тис. USD компенсації.
Як писав «Міст», у червні 2013 року у пакистанському гірському курорті Фейрі-Мідоуз на альпіністів напали бойовики. Спортсмени перебували в наметовому таборі біля підніжжя гори Нангапарбат. Загалом убили дев’ятьох осіб. Серед них — п’ятьох українців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply