Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Школярі — під охороною

Автор:

|

Вересень 24, 2015

|

Рубрика:

Школярі — під охороною

Державна служба охорони

Державна служба охорони (ДСУ) при Міністерстві внутрішніх справ (МВС) України звернуся до керівників навчальних закладів із пропозицією щодо забезпечення їх міліційною охороною. Таке оголошення зробив Віктор Вежлич, заступник начальника Управління державної служби охорони Києва. «Безпека дитини — це першочергове завдання не тільки батьків, а й керівників навчальних закладів. Більшість свого часу дитина проводить у школі, тому, і заклад, і його території мають бути захищені. Легше попередити злочин, ніж потім шукати винних. Тому закликаємо звертатися задля надання міліційної охорони», — сказав він.
За словами п. Вежлича, у Києві під охороною ДСУ перебуває наразі 235 навчальних закладів. Серед них вищих навчальних закладів — 38, коледжів і професійно-технічних училищ — 13, загальноосвітніх шкіл — 184, а дошкільних закладів — 27.
Він повідомив, що цього року у столиці фіксується збільшення кількості злочинів, зокрема, серед неповнолітніх, які вчиняються на території навчальних закладів. Зокрема, цього року в столиці проти неповнолітніх було скоєно 178 карних правопорушень.
Представник МВС зауважив, що кожен зі закладів, який перебуває під охороною, обладнаний системою охоронної сигналізації та кнопкою тривожного виклику міліції. Тобто у разі злочинного проникнення в приміщення на пульт центрального спостереження ДСУ надходить сигнал тривоги. Такий сигнал надходить і при натисненні кнопки термінового виклику міліції. На виклик реагують мобільні наряди групи затримання, які на місце прибувають за лічені хвилини.
Державна служба охорони також пропонує батькам скористатися сучасним пристроєм захисту для дітей. Це — мобільний пристрій, який дитина носить зі собою, й у разі виникнення напруженої ситуації вона може скористатися кнопкою виклику наряду міліції. Пристрій визначає місце перебування особи в реальному часі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply