Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Росія відгороджується від України колючим дротом

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Росія відгороджується від України колючим дротом

Російська прикордонна служба почала встановлювати загородження з колючого дроту на кордоні з Україною. Огорожі, зокрема, з’явилися на кордоні в Луганській області. Російська ініціатива особливо не сподобалася місцевим жителям. У багатьох жителів Луганщини родичі мешкають у Російській Федерації (РФ), поблизу кордону, і спілкування з ними нині суттєво ускладнилося. А ще багато місцевих живе за рахунок контрабанди з Росією, і відтепер для них почалися складні часи.

Україна та Росія досягли згоди щодо створення спрощених пропускних пунктів для прикордонного населення, але наразі справа не зрушила з місця через відсутність фінансування. У Державній прикордонній службі України заявили, що проблема була створена штучно. «Такі ж інженерні засоби використовуються й на західному кордоні України», — розповів Сергій Астахов, помічник голови прикордонного відомства. За його словами, такий вид інженерного облаштування держкордону разом із низкою інших засобів, як-от рови, вежі, тепловізори, є спрямований на боротьбу з нелегальними міґрантами та контрабандою й використовується ще з радянських часів на різних ділянках українського кордону.
Сергій Лавров, міністр закордонних справ РФ, уже заявляв, що Росія прагне зміцнити взаємодію з Україною, зокрема з прикордонних питань, напередодні зимової Олімпіади в Сочі. «Зі задоволенням відзначаємо добрий рівень взаємодії російських і українських відомств із прикордонних питань. Зараз важливо сконцентруватися на зміцненні співпраці напередодні зимових Олімпійських ігор у Сочі, на які через територію України прибуватиме чимала кількість глядачів і учасників», — зазначив п. Лавров.
Нагадаємо, що перший прикордонний стовп на кордоні з РФ установили в листопаді 2012-го в Чернігівській області.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...