Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Російські адепти далі вчать дітей

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Російські адепти далі вчать дітей
Андрій Панков

Андрій Панков

Більшість учителів у школах, за винятком викладачів української мови та літератури, під час окупації Слов’янська пропагувала дітям на уроках вихід Донбасу зі складу України та приєднання до Росії. Про це розповіли самі слов’янські школярі, котрі розфарбували стовпи та мости свого звільненого від терористів міста в кольори українського прапора.

«В основному, за Україну були вчителі української мови та літератури. А решта — за Росію, «вчохляли» нам свою точку зору. Казали: «Нафіг вам ця Хохляндія, тут херово, треба в Росію». Ми їм говорили, що навіщо нам чужа держава, тим більше що вона є аґресором, якщо у нас є своя чудова країна, її просто треба відновити й урятувати», — переконані школярі.
Тамара Лук’янчук, заступник голови ДОДА, на запитання, чи багато виявлено та звільнено адміністрацією вчителів і лікарів, котрі агітували за «Донецьку народну республіку» (ДНР) і співпрацювали з нею, відповіла, що це запитання — не до неї, і що вона не бралася би навішувати ярлики.
Водночас, Андрій Панков, заступник мера міста Краматорська, зізнався, що один із вчителів у школі, де навчається його син, активно на уроках схиляв дітей до підтримки Росії та ДНР, після чого був звільнений. Що ж до тих, які 1 вересня знову вийшли на роботу і продовжують займатися з дітьми, п. Панков відповів: «Не турбуйтеся, ми над цим працюємо”.

До слова
Любов Баліоз, вихователька дитячого садка № 327 у Донецьку, на День незалежності паплюжить прапор України.

Любов Баліоз

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply