Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Ректори їдуть до Львова

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Ректори їдуть до Львова

Офіційний візит делегації ректорів канадських університетів на Львівщину відбудеться 14-15 лютого. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА). Ректори, президенти та директори 20 відомих канадських вищих навчальних закладів (серед них — керівники University of Calgary, University of Manitoba, McMaster University, Grant MacEwan University, Saint Mary’s University, Mount Allison University, University of New Brunswick, University of Winnipeg, Vancouver Island University й інших) приїдуть до Львова.

Програма візиту передбачає зустрічі канадських ректорів зі західноукраїнськими колегами. У заходах також візьме участь Трой Лулашник, Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні.
Як повідомили у ЛОДА, упродовж першого дня відбудеться семінар «Зміцнення українсько-канадського партнерства у сфері вищої освіти». Мета семінару — обговорити та знайти шляхи створення ефективної системи співпраці в трикутнику влада-наука-бізнес через створення дієвої системи комерціалізації інновацій. Цьому буде присвячена перша частина під назвою «Роль вищих навчальних закладів у підтримці інновацій: виклики та можливості». Канадські ректори готові поділитися своїм великим досвідом у цій галузі, адже за розвитком інноваційних технологій і темпами їх запровадження Канада посідає перші позиції у світі.
Протягом другого дня відбуватимуться зустрічі канадських керівників зі своїми колегами безпосередньо на території львівських вишів.
Нагадаємо, що домовленості щодо організації цього візиту було досягнуто на початку 2012 року, під час зустрічі Михайла Костюка, голови ЛОДА, і Карен Мак-Брайд, президентом Канадського бюро міжнародної освіти й очільницею делегації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply