Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

ПР звинуватили у влаштуванні оргії

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

ПР звинуватили у влаштуванні оргії

Житомирський авіаційно-спортивний центр імені Валентини Закорецької звернувся в обласну держадміністрацію зі скаргою, у якій сказано, що Партія реґіонів (ПР) провела на території комплексу «фестиваль важких наркотиків «Угар Ангара». Про це поінформував Володимир Бойко, голова правління Житомирської обласної громадської організації «Авіаційно-спортивний центр імені Валентини Закорецької».

Пан Бойко стверджує, що організатори заходу нібито завезли на летовище кілька сотень наркоманів і влаштували оргію, яка супроводжувалася масовим публічним вживанням наркотиків і актами вандалізму.

«Про масштабний захід на орендованій нами території нас не попередили. Про все ми дізналися з афіш, розклеєних по місту. Під час фестивалю на місці, яке наші спортсмени відремонтували своїх коштом для проведення чемпіонату з парашутного багатоборства, усю ніч відбувався продаж наркотиків і алкоголю під прапорами ПР. Виборці кандидата в депутати Сергія Рижука в стані наркотичного сп’яніння колективно справляли природні потреби на тренажерах навчально-тренувальної бази, трощили авіаційну техніку. Унаслідок погрому, учиненого на аеродромі, навчально-тренувальна база зараз перебуває в непридатному стані, пошкоджено кафе, розбито обшивку двох літаків Ан-2», — заявив п. Бойко.

Крім того, за його словами, організатори нелеґально підключилися до енерґорозподільного щита й упродовж ночі «споживали електроенерґію за рахунок авіаспортцентру імені В. Закорецької, який існує виключно на особисті кошти спортсменів-парашутистів».

Голова авіаспортцентру скерував листи в обласну організацію ПР із вимогою негайно прибрати територію навчально-тренувальної бази, відремонтувати пошкоджене кафе та відшкодувати збитки, завдані несанкціонованим підключенням до електромережі.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...