Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Підпис — за гречку

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Підпис — за гречку

Громадянська мережа «Опора» заявила, що у двох районах Харкова — Червонозаводському та Комінтернівському — її активісти зафіксували роздачу продуктових пакетів від Благодійного фонду «Допоможи ближньому» в комплекті з листівкою від Анатолія Денисенка, майбутнього кандидата-мажоритарника від Партії реґіонів (ПР). Також активісти «Опори» виявили, що при отриманні продуктових пакетів харків’янам пропонується підписати лист до президента України Віктора Януковича за надання російській мові державного статусу.

Акція проводиться за участю персоналу шкіл. «Зокрема, активісти «Опори» виявили факт роздачі продуктових пакетів у загальноосвітній школі № 68 і спеціалізованій школі № 114 Комінтернівського району, у ЗОШ № 53 Червонозаводського району. За інформацією, отриманою від персоналу цих навчальних закладів, продуктові пакети можна отримати в усіх школах району за місцем проживання. Для цього слід мати при собі посвідчення ветерана праці та бути присутнім у наданих списках. Тих, кого немає в цих переліках, на місці просять заповнити заяву до благодійного фонду «Допоможи ближньому», — ідеться в повідомленні «Опори».

У продуктові пакети, окрім гречки, цукру, чаю, згущеного молока, олії, кави та печива, було вкладено телефонні довідники, пам’ятку з переліком номерів районних адміністрацій і аґітаційну листівку від Анатолія Денисенка. Згідно з повідомленням, роздача продуктових пакетів у всіх школах проходила 10 липня, о 14.00. За словами персоналу, на продовження акції слід чекати 13 липня, після п’ятої години вечора, коли вручатимуться пакети всім тим, хто ще не встиг їх отримати.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply