Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Петро Порошенко випав із першої десятки найбагатших українців

Автор:

|

Квітень 26, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко випав із першої десятки найбагатших українців

Петро Порошенко за підсумками 2017 року не потрапив до десятки найбагатших українців. У рейтинґу сотні найзаможніших людей України за версією журналу «Фокус» глава держави посів лише 11-те місце зі статками у 542 млн USD.
На першій сходинці вкотре опинився власник групи СКМ Рінат Ахметов, статки котрого торік становили 3,1 млрд USD. Згідно з рейтинґом, як і торік, друге, третє і четверте місце посідають співвласники групи «Приват» Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов (1,6 та 1,5 млрд USD), а також Віктор Пінчук (1,4 млрд USD) відповідно.
На п’яту сходинку піднявся власник Ferrexpo, мільярдер Костянтин Жеваго. Шосту позицію, як й торік, посідає власник «Миронівського хлібопродукту» Юрій Косюк, його статки оцінили в 900 млн USD. З п’ятого на сьоме місце опустився власник «Кернел Груп» Андрій Веревський із 785 млн USD.
На восьме місце піднявся власник «Смартхолдингу» Вадим Новинський. Його статки оцінюють у 734 млн USD. На дев’яту позицію опустився власник DCH Group Олександр Ярославський — у нього 645 млн USD, а на десятій сходинці опинився власник Group DF Дмитро Фірташ зі статками у 640 млн USD.

Катерина Чурилова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply