Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Перша леді України просуває інклюзивну освіту

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Перша леді України просуває інклюзивну освіту

Марина Порошенко

Уже з 1 вересня наступного навчального року сотні особливих дітей матимуть змогу навчатись у новостворених інклюзивних класах разом із своїми однолітками. На цьому повідомила Марина Порошенко, дружина Президента України.
За її словами, пілотним проектом охоплено п’ять областей — Київську, Запорізьку, Харківську, Житомирську та Вінницьку. «На майбутнє ми сподіваємося, що цей позитивний досвід після першої хвилі підхопить і решта областей і вся Україна буде впроваджувати інклюзивну освіту в себе», — зазначила перша леді держави.
Марина Порошенко додала, що зараз проходить перший етап тренінгів, до якого залучені керівники департаментів освіти та керівники шкіл, котрі хочуть впровадити в себе інклюзивну освіту. Наступний етап відбудеться у серпні — це будуть тренінги безпосередньо для вчителів, які будуть займатися з такими особливими дітками. «Такі заходи дуже важливі. Тренінгів потребують зараз усі працівники освітніх закладів, тому що питання інклюзивної освіти дуже гостро стоїть в Україні. І фахівці, педагоги, керівництво шкіл мусять знати, як саме впроваджувати інклюзивну освіту у себе в школах», — наголосила вона.
Зараз навчання в спеціалізованих тренінгах із інклюзивної освіти вже пройшли близько 400 представників управлінської ланки галузі української освіти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...