Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Передача онуку Бандери золотих атрибутів — незаконна?

Автор:

|

Квітень 18, 2013

|

Рубрика:

Передача онуку Бандери золотих атрибутів — незаконна?

Печерське районне управління міліції Києва розпочало досудове розслідування за фактом незаконної передачі Віктором Ющенком онукові Степана Бандери нагородних атрибутів звання «Герой України», виготовлених із золота, повідомив донецький адвокат Володимир Оленцевич, який подав заяву про вчинення екс-президентом Ющенком «карного злочину». За його словами, він отримав із Печерського районного управління міліції Києва офіційне повідомлення, що його заяву «про скоєння карного правопорушення розглянуто й інформацію про це внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань».

Правник у своїй заяві написав, що 2010 року Віктор Ющенко скоїв навмисний посадовий злочин, видавши указ про надання звання Героя України (посмертно) лідерові Організації українських націоналістів (ОУН) Степану Бандері та вручивши дорогі нагородні атрибути його онукові Степану.
«Я стверджую, що 22 січня 2010 року Ющенко протиправно передав у власність онукові Степана Бандери виготовлений зі золота орден Держави й мініатюру (копію) ордена Держави, що належать українській державі, вартість яких більш ніж у 250 разів перевищує неоподатковуваний податком мінімум доходів громадян», — наголосив п. Оленцевич.
На думку адвоката, цей учинок містить ознаки складу злочину, передбаченого частиною 2 ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем). Володимир Оленцевич підкреслив, що зараз нагородні регалії, які є власністю держави, перебувають у Канаді в онука Бандери протиправно.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply