Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

«Пекар» золотого батона

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

«Пекар» золотого батона

Золотий батон

Сумнозвісний золотий батон, який знайшли в резиденції «Межигір’я» після втечі Януковича, у колишнього гаранта української Конституції з’явився рік тому. 9 липня 2013-го його подарував екс-президенту Володимир Лук’яненко, голова товариства «Сумське НВО імені М. В. Фрунзе». Про це стало відомо з документів, знайдених у «Межигір’ї», заявив Ігор Слободяник, старший слідчий Генеральної прокуратури України.

Слідчий розповів, що золотий батон фігурував у переліку подарунків на 63-річчя Януковича. Цей список склав Костянтин Кобзар, начальник охорони резиденції.
Володимир Лук’яненко, керівник сумського машинобудівного заводу, де працює 12 тис. осіб, спочатку пообіцяв прокоментувати телефоном, навіщо зробив такий дорогий подарунок, але потім уже не відповідав на дзвінки. А тим часом золотий батон став одним із символів режимного правління Януковича — його копії вже кілька місяців продають як сувеніри. Водночас, справжній золотий батон безслідно зник, після того як «Межигір’я» стало доступним для багатьох охочих оглянути розкішний маєток екс-президента.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply