Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/11/Untitled-156.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 26, 2020

Пам’ятник Сталіну як декор інтер’єру

Автор:

|

Листопад 25, 2011

|

Рубрика:

Запорізька міськ­рада визнала скульптуру Йосипа Сталіна, установлену на вході до будівлі Запорізького обласного комітету Комуністичної партії України (КПУ), елементом декоративного оформлення інтер’єру.

Як повідомила прес-служба міськради, аби визначити, чи ця фігура є пам’ятником, на місце виїжджала комісія департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради. Вона дійшла висновку, що «скульптурна композиція є елементом декоративного оформлення інтер’єру вхідної групи будинку й не може класифікуватись як пам’ятник монументального мистецтва державного або місцевого значення». У міській раді наголосили, що погодження з органами місцевого самоврядування елементів декоративного оформлення інтер’єрів законодавством не передбачено.

Нагадаємо, що попередній пам’ятник Сталіну в Запоріжжі юридичною службою міськради було оцінено як незаконний. Перший монумент було встановлено 5 травня 2010 року на території Запорізького обкому КПУ.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply