Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Особливим дітям полегшили доступ до освіти

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Особливим дітям полегшили доступ до освіти

Кабінет Міністрів України (КМУ) ухвалив постанову про внесення змін в організацію інклюзивного навчання. Відтепер створити інклюзивний клас стане легше, а діти з особливими потребами матимуть кращий доступ до освіти.
Згідно з ухваленою постановою, керівник загальноосвітнього навчального закладу може організувати клас із інклюзивним навчанням на підставі заяви батьків або законних представників дитини з особливими потребами, висновку психолого-медико-педагогічної консультації та за підтримки відповідного органу управління освітою.
Передбачено, що кожній дитині з особливими потребами в школі будуть розробляти індивідуальний план розвитку.
Розклад уроків для таких дітей будуть складати з урахуванням індивідуальних особливостей їхньої навчально-пізнавальної діяльності, динаміки розумової працездатності тощо. До розробки програми планують залучати не лише фахівців, але й батьків або законних представників дитини. Крім цього, серед дітей, які мають можливість навчатися в інклюзивному класі, будуть і діти з дислексією. Наявність хоча б однієї такої дитини є підставою для створення інклюзивного класу.
Як писав «Міст», закон про інклюзивну освіту в Україні Президент Порошенко підписав 5 липня ц. р. А Верховна Рада ухвалила закон про інклюзивну освіту ще в травні. Інклюзивна освіта — це спільне навчання та виховання дітей із обмеженими можливостями здоров’я та дітей, які не мають таких обмежень.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply