Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Особливий режим для обличчя Януковича

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Особливий режим для обличчя Януковича

В Інтернеті з’явився ролик, на якому невідомі особи забруднили фарбою білборд із новорічним привітанням президента України. Акцію начебто організували автономні націоналісти. На відео помітно, що ця подія відбувається серед білого дня. Повз проїжджають автомобілі та проходять люди. «Янукович — не наш президент. Його обирали не львів’яни. Та й узагалі сумнівно, що його й у Донецьку підтримували настільки сильно. А після дебільних вказівок, що виходять із Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА), хочеться просто зробити все всупереч цій дурній владі. Тому таким чином ми ще раз висловлюємо свій протест владному режиму», — сказав один з учасників цієї акції.

У відповідь ЛОДА розіслала розпорядження, згідно з яким на голів районних державних адміністрацій (РДА) покладається відповідальність за стан білбордів із зображенням Віктора Януковича. Про це поінформувала прес-служба громадської ініціативи «Змінимо Львів». «Новопризначений заступник голови ЛОДА Іван Груник почав роботу з роздачі незаконних вказівок чиновникам Львівщини, зокрема всі голови РДА отримали вказівку стежити за білбордами Януковича», — ідеться в повідомленні.

«Прошу систематично моніторити стан білбордів, на яких розміщене привітання Президента України Януковича В. Ф., і забезпечити збереження їх у належному стані», — пише у своєму розпорядженні пан Груник. Окрім того, у разі пошкодження білбордів голови РДА мають «відповідно реаґувати».

Своєю чергою, мiлiцiя порушила карну справу за фактом пошкодження бiлборда з новорiчними вiтаннями президента Вiктора Януковича. За даними правоохоронного органу, карну справу порушено за ознаками статті 296 Кримінального кодексу (хулiганство). Згiдно з повiдомленням, на мiсце подiї виїжджала слiдчо-оперативна група, було вилучено речовi докази.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...