Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Навчання на сході України

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Навчання на сході України
Розмомблена школа в Донецьку

Розмомблена школа в Донецьку

У центрі Донецька 28 серпня ц. р. унаслідок обстрілу один із снарядів влучив у будівлю школи. Школа № 33 розташована на перехресті Ленінського проспекту та вулиці Куйбишева. унаслідок масованого артилерійського обстрілу будівля навчального закладу загорілася. Місцеві жителі зняли відео пожежі, на якому видно, як палає дах будівлі, а димом затягнуло всю вулицю.

Через цю та подібні події початок навчального року в населених пунктах зони проведення Антитерористичної операції (АТО) на сході України відклали до 1 жовтня. Про це заявив Павло Полянський, заступник міністра освіти та науки. «Було ухвалене рішення, що для частини навчальних закладів Донецької та Луганської областей початок навчального року буде відтерміновано. Орієнтовна дата — 1 жовтня, це — оптимальний варіант. Зрушитися може в кращий бік, але, на жаль, може і в гірший, — бідкався чиновник. – У будь-якому разі, поки не буде звільнено населені пункти, навчальний рік там не розпочнеться».
Про перенесення навчального року вже вирішено в Авдіївці, Донецьку, Макіївці, Горлівці, Шахтарську, Єнакієвому, Сніжному, Харцизьку, Жданівці, Кіровському, Ясинуватій, а також в Амвросіївському, Новоазовському, Старобешівському, Тельманівському, Шахтарському і Ясинуватському районах, де неможливо гарантувати безпеку школярів і педагогів.
Також напередодні нового навчального року фахівці Донецького обласного інституту післядипломної освіти
розробили для учнів дистанційний курс навчання. Про це розповіла Тамара Лук’янчук, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації (ДОДА). «Курс дистанційного навчання допоможе учням, що проживають у зоні АТО, займатися самоосвітою в період тимчасового припинення роботи школи», — зазначила п. Лук’янчук.
Два перших блоки курсу — лекції, відкриті уроки та завдання для школярів. Третій блок — пізнавальний. Він дає учням змогу вивчати шкільний матеріал через ролеві й ігрові сценарії. Дистанційний курс навчання розмістили на сайті Донецького обласного інституту післядипломної освіти.
Загалом із 1 091 загальноосвітньої школи Донецької області заняття 1 вересня розпочнуть учні тільки 670 навчальних закладів. Разом із батьками, що стали вимушеними переселенцями, 11 тис. дітей виїхало в інші міста Донецької області, де їм надана можливість відвідувати місцеві школи.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply