Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Національний бренд — невисокий рейтинґ

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

Національний бренд — невисокий рейтинґ

Компанія FutureBrand опублікувала глобальний рейтинґ брендів країн, у якому Україна опинилася на 98-й позиції, розмістившись між Уґандою та Ґаною. Цього року українська держава піднялася в переліку на сім рядків — на тлі погіршення позицій низки європейських країн і США через економічну кризу в Західному світі. До того ж, популярності країни неабияк посприяв європейський футбольний чемпіонат.

Сусіди України продемонстрували кращі результати. Так, Туреччина розмістилася на 45-му рядку, Угорщина потрапила на 65-й, Польща — на 75-й, а Росія — на 82-й. Варто зазначити, що в цьогоріч Російська Федерація ввійшла до своєрідного антирейтинґу — разом із Пакистаном, Параґваєм, Сирією й Узбекистаном вона опинилася в списку країн, чиї бренди швидко слабшають. Нижче за Україну розташувалася Румунія — на сотій сходинці.
Казахстан не увійшов до цього рейтинґу, тим не менш, автори звіту окремо підлестили йому, включивши країну 14-ю в списку Future 15 — держав, у яких є умови для створення дуже сильного національного бренду в майбутньому.
Country Brand Index щороку оцінює популярність і пізнаваність брендів країн серед населення й експертів усього світу. Рейтинґ базується на оцінці кількісних даних, отриманих із 3,6 тис. організацій, думок відомих мандрівників, а також глибинних інтерв’ю з експертами в різних галузях. Оцінка робиться за п’ятьма напрямками: система цінностей, якість життя, умови роботи для бізнесу, спадщина та культура, туризм.
Нагадаємо, у грудні 2005 року Міністерство закордонних справ України провело тендер на 14 млн грн для формування позитивного іміджу країни за кордоном. Однак уже за кілька місяців результати тендеру зі скандалом були скасовані, адже займатися іміджем держава довірила нікому не відомій фірмі, яка спеціалізувалася на оцінюванні нерухомості та цінних паперів.
У вересні ц. р. Держагенція з інвестицій та управління національними проектами провела черговий тендер на розміщення реклами України в місцевих і світових ЗМІ. Бюджетні кошти розміром 1 млн EUR отримала компанія Ost-West, у якої немає навіть власного сайту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...