Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 5, 2020

Майдан не хоче розходитись

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

Майдан не хоче розходитись

На Майдані

Третя сотня «Самооборони» Майдану почала розбирати намети та пакувати речі. Майданівцям запропонували переселитися на територію архітектурного комплексу «Київська фортеця». Таке рішення прийняли через дискредитацію ідей Майдану та «Самооборони» іншими активістами, котрі оселилися на головній площі столиці.

У планах «самооборони» — привести до ладу «Київську фортецю» та прилеглу територію й частково переобладнати під штаб. Туди незабаром переїде близько 200 самооборонців і 30 наметів, які зараз стоять на Майдані, але один намет «Самооборона» вирішила залишити на Майдані. «Революція наша триває, просто вона не повинна бути прив’язана до цього місця… Багато є речей, які кидають тінь на «Самооборону». Ми зможемо справді контролювати, хто наш – хто не наш. Хто не наш – будь ласка, за периметр, за ворота. Хочете пиячити — ідіть на Майдан, наприклад», — пояснив Данило Клех, керівник виконавчого комітету «Самооборони» Майдану.
Натомість, 6 липня на майдані Незалежності відбулося Шосте громадське віче. На початку зібрання його учасники заявили, що Майдан не має наміру розходитися. «Ми нікуди не збираємося. На Майдан повертаються патріоти», — сказав Микола Бондар, сотник четвертої сотні. За його словами, Майдан – невигідний цій владі, як і попередній. Саме тому проти нього постійно вчиняються провокації, переконаний сотник.
А в ніч на 7 липня на майдані Незалежності сталася перестрілка між особами, котрі називають себе «Самообороною». За даними міліції, близько опівночі між членами самооборони Майдану виник конфлікт, який переріс у стрілянину. Одну особу з вогнепальним пораненням було шпиталізовано. На місце події виїхали правоохоронці для з’ясування причин та обставин інциденту і для затримання осіб, котрі брали в ньому безпосередню участь. За даними ж користувачів соцмереж, унаслідок сутички загинуло три людини.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply