Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Львівським ресторанам висунули звинувачення

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Львівським ресторанам висунули звинувачення

Власникам «Криївки», «Гасової лямпи», «Жидівської кнайпи», «Львівської майстерні шоколаду» звинувачують у відсутності дозвільної документації на ресторани, незаконній забудові історичного центру Львова, пособництві поширенню наркотиків і неповазі до національних героїв. Однак засновники мережі ресторанів Fest спростовують ці звинувачення, а в тому, що відбувається, вони бачать спробу захоплення бізнесу.

За словами експертів, відбирати ресторани у власників немає сенсу: без концептуальної складової, яку вони носять, ці заклади швидко втратять популярність.
акрити найбільшу у Львові мережу ресторанів Fest вимагає управління охорони культурної спадщини Львівської обласної державної адміністрації. «Фактично вся мережа, а саме – ресторани «Криївка», «Гасова лямпа», «Жидівська кнайпа», «Лівий берег», «Дім легенд» і «Львівська копальня кави», побудована в охоронній зоні ЮНЕСКО без дозвільної документації», — стверджує Валерій Потюк, начальник управління. За його словами, власники Fest знищують культурну спадщину міста.
Крім цього, п. Потюк звернувся до міліції зі скаргою, у якій повідомив, що в ресторані «Лівий берег», розташованому в будівлі Львівського національного театру опери та балету, неодноразово фіксувалися факти наркоманії, а в туалетах закладу відвідувачі знаходять використані шприци зі залишками наркотичних речовин.
Андрій Садовий, мер міста Лева, не згоден із прихильниками закриття колоритних закладів, багато з яких вуе стали візитними картками міста. «Львів — туристичне місто, і мережа унікальних ресторанів значно збільшує приплив туристів. Вважаю, що закривати мережу не можна, тим більше «Криївку». Власникам раніше вже висувалися претензії, але вони виправляли порушення. Це ж можна зробити й тепер», — зазначив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...