Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Львів потрібно відвідати зараз!

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

Львів потрібно відвідати зараз!

Тоді як ціни на традиційний відпочинок невпинно зростають, кожен прагне відвідати нові місця, які щойно починають з’являтися на мапах мандрівників. У зв’язку із цим портал VirtualTourist склав список міст, у котрих варто побувати саме зараз. У фокусі уваги — Європа. І перше місце дісталося Львову. Видання називає це місто сучасним бізнес-хабом, а користувачі порталу одноголосно заявили, що саме Львів є найкращим для відвідин у цей час: серед переваг була названа «неймовірна» компактність центральної частини міста, що робить його ідеальним місцем для туру на вік-енд. Туристам радять піти на площу Ринок, в Оперу, а також на фестиваль «Нічний Львів».

На другому місці в списку VirtualTourist опинився Гамбурґ. Експерти зазначають, що це місто на річці Ельбі в північній Німеччині надто довго перебувало в тіні Берліна. Своєю різноманітністю Гамбурґ із року в рік притягує все більше туристів і поєднує в собі всі принади невеликого міста та водночас мегаполіса на воді.
Одразу за Гамбургом розмістився Вільнюс (Литва), названий найбільшим у Східній та Центральній Європі старим містом у стилі бароко. Це – чудове місце для поціновувачів архітектури, запевняє VirtualTourist.
На четвертому місці – Валенсія, третє за величиною іспанське місто, яке є унікальним поєднанням історичних і сучасних пам’яток. Мандрівникам, серед іншого, варто звернути увагу на готичну архітектуру та найбільший у Європі акваріум.
Побудований на схилах над річкою Дору Порту (Португалія) потрапив на п’яту позицію. Його історичний центр є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а його вина відомі в усьому світі. Серед улюблених місць користувачів VirtualTourist — дільниця Рібейра, Кафедральний собор і вокзал Сао Бенто, де можна помилуватися ручним керамічним розписом плитки.
На шостому місці в рейтинґу – Загреб. Після того, як були вивчені міста вздовж узбережжя Адріатичного моря, саме зараз варто переключити увагу на столицю Хорватії, стверджують експерти. Наступною в списку стала Валлетта, місто за 93 км на південь від італійського острова Сицилія. Столиця Мальти є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО й недавно була призначена культурною столицею Європи на 2018 рік.
Восьме місце VirtualTourist віддав Будапешту. Незважаючи на те, що місто й так значиться в багатьох туристичних путівниках по Європі, здається, зараз воно досягло тих кондицій, аби стати повноцінним і самостійним пунктом призначення. Столиця Угорщини славиться своєю романтичною архітектурою, пам’ятками з панорамними краєвидами, а також спа-культурою.
Прибалтику в списку місць, які варто відвідати саме зараз, представлено ??також Ригою. Зі зростанням популярності реґіону столиця Латвії стала унікальним містом, яке має відвідати кожен турист: Старе місто притягує туристів своїми химерними площами та брукованими вулицями.
Замикає топ-10 європейських міст, які варто відвідати саме тепер, Сараєво. VirtualTourist констатує, що наразі про це місто люди знають більше через конфлікти в 1990-х рр., але туристам час уже «розвідати» його культурну історію й побачити успішну реконструкцію. У столиці Боснії та Герцеговини мандрівникам радять відвідати турецький район старого міста Барскарсія та його фонтан Серблій, а також Сербський православний собор, Академію мистецтв у будівлі колишньої євангелічної церкви та Латинський міст через річку Мілацку. Саме на цьому мосту сталося вбивство австрійського ерцгерцога Франца-Фердинанда, що дало старт Першій світовій війні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply