Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Конкурс плакатів до 80-річчя Голодомору

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Конкурс плакатів до 80-річчя Голодомору

До 80-х роковин Голодомору — Ґеноциду 1932-1933 рр. в Україні Громадський комітет пам’яті жертв Голодомору оголосив конкурс плакатів. Мета конкурсу — створити нові символи пам’яті про Голодомор і популяризувати вже наявні, повідомили в прес-центрі Центру досліджень визвольного руху.

Участь у конкурсі можуть узяти художники, дизайнери, студенти спеціальних навчальних закладів, учні художніх шкіл і громадяни інших країн. Для цього необхідно підготувати серію з трьох і більше авторських ескізів плакатів на тему «Голодомор 1932-1933 рр.». Кожен ескіз має складатися з ілюстративної частини, тексту та пояснювальної записки, яка розкриває бачення автором проблеми Голодомору, а також роз’яснює значення символів, закладених автором у ілюстрацію.
«Ці плакати мають виконати роль символів, що закликають народ України завжди пам’ятати про Голодомор 1932-1933 рр., уважно ставитися до складних сторінок власної історії, об’єднатися навколо спільної історичної пам’яті та зрозуміти, що трагедії, подібні до Голодомору 1932-1933 рр., ніколи не повинні повторитися в будь-якій формі», — зазначають організатори.
Роботи можна подавати до 15 жовтня. Підбиття підсумків і оголошення результатів відбудеться до Дня пам’яті жертв Голодомору в листопаді 2013-го. Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та заохочувальними грошовими преміями (перше місце — 3 тис. грн, друге місце — 2 тис. грн, третє місце — 1 тис. грн). Матеріали буде оцінювати конкурсна комісія, до якої ввійдуть авторитетні дослідники, науковці, історики та громадські діячі. За підсумками конкурсу відбудеться виставка найкращих плакатів, а роботи переможців використають у серії плакатів соціальної реклами для розміщення в громадських місцях.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply