Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 26, 2020

Кому віддали гору?

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Кому віддали гору?

Фірмі «Кедр», яку пов’язують з оточенням президента Януковича та якій кримський парламент надав понад 8 тис. га мисливських угідь на території Великої Алушти, дісталася також гора Аю-Даг. Сергій Решетько, начальник мисливського відділу Рескомлісу Автономної Республіки Крим, показав на мапі територію, якою тепер розпоряджається «Кедр». За його словами, надана фірмі земля починається від мису Аю-Даг, сягає кримського природного заповідника, потім межею кримського заповідника доходить до гори Чатир-Даг і далі. «Зрозуміло, що в цих межах загальна площа території — не 8,8 тис. га, а набагато більше», — каже пан Решетько.

Мешканці прибережного села Малого Маяка, розташованого по сусідству із володіннями «Кедра», уже мають намір протестувати. У грудні 2011 року громадську організацію «Товариство мисливців і рибалок «Кедр», яка отримала в довготермінове користування на 25 років мисливські угіддя загальною площею 8 836 га на територіях Маломаякської, Ізобільненської сільрад і Партенітської селищної ради, зареєстровано 12 листопада 2008 року за тією самою поштовою адресою, що й резиденцію Віктора Януковича в Нових Петрівцях.

Засновниками організації виступають три фізичні особи: Юрій Бойко, міністр палива й енерґетики України, Володимир Демішкан, голова Держслужби автомобільних доріг України, і Сергій Тулуб, губернатор Черкаської області.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply