Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Історія вартового, котрий зомлів на інавгурації Президента

Автор:

|

Листопад 02, 2017

|

Рубрика:

Історія вартового, котрий зомлів на інавгурації Президента

Олександр Сікало

Олександр Сікало став відомим усій країні три роки тому. Тоді, під час інавгурації Петра Порошенка, 20-річний вартовий почесного президентського полку від спеки раптом захитався, випустив карабін і впав непритомний просто перед главою держави.
Тоді солдат назвав цей інцидент добрим знаком — вісником швидкого завершення війни на сході. Але для нього самого все обернулося трагічно. З президентського полку парубка звільнили, а лікарі виявили у нього серйозну недугу. Тепер журналісти розшукали хлопця і з’ясували, як склалася його доля.
Після того як п. Сікалові стало зле на спеці під час інавгурації Президента, його обстежили у військовому шпиталі. Там лікарі виявили у хлопця захворювання нирок і проблеми з серцем, але лікувати не стали. Виписали і звільнили з армії. За рік хвороба з гострої форми перейшла в хронічну. На повторне обстеження вже в Черкаській обласній лікарні родині екс-караульного президентського полку довелося позичати гроші у знайомих і сусідів. На цьому лікування для солдата закінчилося.
Після звільнення з війська хлопець знову повернувся до Києва, влаштувався на роботу в друкарню, де і познайомився зі своєю цивільною дружиною, 21-річною Валентиною Левченко. Але з огляду на те, що всі зароблені гроші треба було витрачати на оплату житла, вирішив повернутися в рідну Шендерівку та покликав жінку із собою.
Щоправда, життя молодої сім’ї в селі виявилося складним. «Я з Броварів заради Саші поїхала, тут, у селі, для мене роботи немає. Батько відпустив мене і сказав: «Ну, якщо кохаєш, то їдь, хлопець він хороший». Поки допомагаю Сашковій мамі по господарству, на городі — їй непросто самій, ще й серце турбує. Вона журиться, що син йшов на службу абсолютно здоровим, а тепер у нього все життя шкереберть, грошей вилікувати його у нас немає. Мені пропонували в крамниці продавцем працювати в сусідньому селі, я дуже хотіла, але добиратися назад нічим, останній автобус йде о п’ятій годині вечора, а робота до десятої, довелося відмовитися», — розповідає п. Левченко.
За словами дружини солдата, болі в нирках у нього не припиняються. Лікарі кажуть, що потрібно лягати на повне обстеження, але грошей на це у сім’ї немає. «Він важко працює зі самого ранку до пізньої ночі. Йому заборонено підіймати важке, довго стояти та перебувати на сонці. Але береться за будь-яку роботу, яку в селі пропонують. Ніколи ні на що не скаржиться», — продовжує Валентина.
У своєму висновку лікарі зазначили, що захворювання стало наслідком запалення легенів. Він його підхопив під час проходження служби. Лікарі застерігали: не зважатимеш на нього — отримаєш ниркову недостатність.
Тепер про інцидент трирічної давності екс-вартовий вважає за краще не згадувати, з хлопцями по службі також не спілкується. Про те, що це він впустив карабін перед Президентом, Валентині розповів через чотири місяці спільного життя.
Щоправда, після історії з інавгурацією Сашко став місцевою знаменитістю. «Його знайомі мені казали: мовляв, ти з ним тому, що він знаменитість, а я навіть не знала, що це він впустив карабін. Він переживає, що у нього не склалося зі службою, згадував, як мріяв служити далі, як однострій йому подобався. Але зараз ми намагаємося про це вже не балакати».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...