Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Іще раз про добробут

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Іще раз про добробут

Українська держава посіла 64-те місце у світовому рейтинґу добробуту, складеному міжнародною аналітичною організацією Legatum Institute. У цьому списку Україна опинилася між Узбекистаном і Белізом. Росії ж удалося обійти її всього на два щаблі: вона стала 62-ю, розташувавшись між Шрі-Ланкою та В’єтнамом. Найвищу оцінку Україна отримала за освіту (31-ше місце), а найнижчі — за рівень особистої безпеки (107-ме) і якість державного управління (121-ше). 

Уже п’ятий рік поспіль рейтинґ очолює Норвегія. За нею розмістилися Швейцарія та Канада. США не вдалося ввірватися в першу десятку, тож вони мусили задовольнитися 11-ю позицією. Замикають рейтинґ африканські країни – Демократична Республіка Конґо, Центрально-Африканська Республіка й Чад.
Під час проведення дослідження експерти проаналізували економічні показники країн, стан освіти й охорони здоров’я, рівень безпеки, особистої свободи, якість державних послуг і підтримку підприємницької діяльності. Автори рейтинґу зазначають, що за п’ять минулих років у світі спостерігалося безперервне зростання добробуту. Це пояснюється поліпшенням ситуації в галузі підприємництва, охорони здоров’я й освіти. Торік Україна була на 71-й позиції в цьому рейтинґу. Загальна тенденція української держави починаючи з 2009 року була негативна. Вона скотилася зі 63-го рядка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...