Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Хто живе менше за всіх на планеті

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Хто живе менше за всіх на планеті

Українці опинилися серед числа народів, які живуть найменше на планеті. Такого висновку дійшли вчені в 50 країнах, котрі впродовж 20 останніх років спостерігали за зміною тривалості життя на планеті й обмінювалися даними між собою. Як і в Росії, Білорусі, Індії й майже всіх країнах Африки, в Україні чоловіки в середньому живуть до 62 років. Жінки ж насолоджуються життям трохи довше – ще п’ять років.

Згідно з висновками дослідження, найдовше живуть мешканці Скандинавії й Австралії. Середня тривалість життя тут сягає 80 років. Західна Європа, Північна Америка та Чилі мають дещо коротший вік — 78 років у середньому. Однак попри довге життя мешканці цих країн упродовж більш ніж десяти років страждають від хвороб, пов’язаних зі старінням організму, а також від психічних розладів і психологічного напруження.
«Навколо є справді дуже мало здорових людей. І якщо хвороби нас не надто тривожать, ми залишаємо їх у спокої аж до старості. Як би не утопічно це звучало, але, щоби добре почуватися в старості, людям варто більше думати про своє майбутнє самопочуття ще з дитинства», — переконаний лікар зі Сіетла Крістофер Мюррей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...