Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Гостей Євро-2012 у Львові зустрічають «живі» скульптури разом із пивом «Львівське»

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Гостей Євро-2012 у Львові  зустрічають «живі» скульптури  разом із пивом «Львівське»

У місті Лева з ініціативи Львівської міської ради та за підтримки першого українського пива «Львівське» під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року для гостей і львів’ян було репрезентовано вже традиційний фестиваль живої скульптурної композиції «Львівське крізь віки».

Унікальне дійство з парадом «живих» скульптур старовинним містом, яке було започатковане торговою маркою «Львівське» ще 2010 року, відбулося під час масових заходів, приурочених до футбольного свята. Фестиваль проходив у самому центрі міста, на пл. Ринок, 12-го та продовжиться 16 червня, з 19.00 до 22.00.

Завдяки Львівській пивоварні та ТМ «Львівське» у дні проведення фестивалю кожен присутній має змогу зануритися в таїнство минулих століть. Мізансцени «живого» параду відображають життя міста від XIII ст. і до сьогодення. Театралізовані вистави, ярмарок стародавніх ремесел, а також історична музика й танці створюють прекрасну ілюзію мандрівки в часі разом із пивом «Львівське».

Нагадаємо, що фестиваль живої скульптурної композиції «Львівське крізь віки» був уперше представлений місту з нагоди 794-річчя Львова в травні 2010 року. Відтоді фестиваль став одним із культурних внесків, які щороку робить «Львівське» у святкові програми міста Лева.

Андрій Отрощенко, директор з маркетинґу локальних брендів компанії Carlsberg Ukraine, зазначив: «Львівське» завжди створює цікаві події, щоби подарувати глядачам, серед яких є чимало туристів, незабутні враження. Євро-2012 — унікальна для України подія, яку відвідає багато гостей із Європи. Мешканців європейських країн, напевно, важко здивувати чимось незвичайним, але ми спробуємо. Сподіваємося, що наш фестиваль їм дуже сподобається й дозволить ближче познайомитися з історією Львова».

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply