Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Гіркін назвав окуповані міста, які донбаські теористи втратять

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Гіркін назвав окуповані міста, які донбаські теористи втратять

Ігор Гіркін

Так звана армія ДНР розвалюється й її боєздатність різко знижується, що в поєднанні з діями Операції об’єднаних сил уже найближчим часом призведе до звільнення кількох міст окупованого Донбасу. Такий прогноз дав Ігор Гіркін (Стрєлков), колишній «міністр оборони ДНР», за безпосередньої участі котрого 2014 року розгорілася війна на Донбасі. терорист написав, що боєздатність «армії ДНР» украй низька: бракує бойовиків, їхній моральний дух вкрай низький, бойова техніка у кепському стані, а російські командири «нижче будь-якої критики».
Стрєлков підтвердив нещодавнє просування українських військ на кілька кілометрів під Докучаєвськом і впевнений, що Об’єднані сили на цьому не зупиняться й «у найкоротші терміни» будуть просуватися Донбасом напрямками, на яких і зараз гаряче.
Відтак, упевнений колишній полковник Головного розвідувального управління Російської Федерації (РФ), українські військові за дві-три години можуть звільнити від бойовиків кілька міст, окупованих бойовиками терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР), в т. ч. частину Донецька. «Основними напрямками активності супротивник (ЗСУ. — Ред.), як і раніше, залишаються Бахмутка, Дебальцеве, Горлівка, ЯБП (Ясинуватський блокпост. — Ред.), Докучаєвськ. На всіх цих напрямках супротивник має великі резерви в безпосередній близькості від фронту, які готові в будь-який момент завдати масованого удару, націленого на захоплення зазначених пунктів. Крім цього, під істотною загрозою (у зв’язку з тим, що оборона нагадує тут «рідке сито») і Петровський район Донецька.
У разі масштабної атаки супротивника силами повних БТГ (батальйонно-тактичних груп. — Ред.) за активної підтримки артилерії, фронт в зазначених районах протримається від двох до трьох годин максимум. Після чого супротивник прорветься і вийде на оперативний простір, оскільки істотних тактичних резервів у «корпусів» (і мішанини усіляких відомчих «спецназів», якими «залатані» діри в бойових порядках «лінійних бригад») не існує, а нечисленні стратегічні резерви швидко прибути до місць проривів не здатні», — описав Стрєлков ситуацію на Донбасі.

До слова
Українська армія отримала на озброєння модернізовані гармати МТ-12 «Рапіра». Вони можуть вражати цілі в умовах обмеженої видимості. Також гармати оснащені системами утримання цілі. Це дозволяє ефективніше вражати їх під час руху. Крім цього, в Україні вперше відбулися випробування американських ракетних комплексів Javelin. «Нарешті цей день настав! Вперше в Україні відбулися випробування протитанкового ракетного комплексу Javelin», — написав Петро Порошенко у Facebook. Він додав, що відбулися пуски не лише американської зброї, а й української, зокрема «Стугни». Президент також повідомив, що ця зброя оборонного характеру і буде застосовуватися в разі наступу РФ на позиції українських військ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply