Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Євгенія Тимошенко: «Життя моєї матері — у небезпеці»

Автор:

|

Січень 26, 2012

|

Рубрика:

Євгенія Тимошенко: «Життя моєї матері — у небезпеці»

Видання Tagesspie-gel опублікувало інтерв’ю з донькою Юлії Тимошенко — Євгенією. Першим було запитання про те, як почувається лідер української опозиції, яку наприкінці грудня етапували в колонію в Харкові. Євгенія Тимошенко повідомила, що їй дозволено відвідувати матір двічі на тиждень. Зараз Юлія Володимирівна не може ані сидіти, ані ходити через сильні болі в спині. За словами Євгенії, недавно «мати зомліла, прийнявши якісь ліки, і її не могли привести до тями протягом двох годин». Лікар же, за її словами, прийшов тільки через 20 хвилин.

Офіційна ж версія української влади свідчить, що в Юлії Тимошенко просто дуже знизився тиск. Родичі, як стверджує Євгенія, не отримують жодної інформації. Вона вважає умови утримання своєї матері за тортури, оскільки «в камері вдень і вночі ввімкнено світло, і їй не надають медичної допомоги».

На запитання, що, на її думку, повинна робити Європа, яка вже призупинила процес підписання договору з Україною, Євгенія Тимошенко відповіла, що «для Януковича це не становить небезпеки». Однак, каже вона, загрозою для нього могли би стати антикорупційні заходи. «Transparency International виявила, що у зв’язку з чемпіонатом Європи з футболу 2012 року наявна корупція в найвищих ешелонах влади», — зазначила вона, додавши, що сама Юлія Тимошенко хотіла б, аби «угоду між ЄС і Україною було підписано й Україна стала частиною сім’ї європейських країн».

З огляду на те, що чоловік Юлії Тимошенко попросив політичного притулку в Чехії й отримав його, Євгенію попросили розповісти, якого тиску зазнавав він. «Було зрозуміло, що він стане наступною жертвою й що, перебуваючи в Україні, не зможе боротися за маму», — сказала Євгенія Тимошенко й висловила подяку чеському уряду. На запитання про те, чи правда, що її батько вже до того мав будинок і фірму в Чехії, вона відповіла, що не знає подробиць, але він «уже вивів підприємство з України». Сама ж вона, за її словами, виїжджати не планує, адже є «єдиним членом родини, який у стані відвідувати матір і підтримувати її». При цьому, як заявила Євгенія Тимошенко, її телефони прослуховуються й вона помічає, що за нею стежать.

Tagesspiegel

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...