Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Екс-суддя Оксана Царевич подала позов до Порошенка

Автор:

|

Жовтень 13, 2016

|

Рубрика:

Екс-суддя Оксана Царевич подала позов до Порошенка
Оксана Царевич

Оксана Царевич

Оксана Царевич, колишня суддя Печерського районного суду м. Києва, котра звільнена за порушення присяги, оскаржила своє звільнення у Вищому адміністративному суді. Суд уже визначив суддю для розгляду цього позову.
Як писав «Міст», Петро Порошенко звільнив суддю Царевич 29 вересня. Раніше Вища рада юстиції, розглянувши дисциплінарну справу, відкриту стосовно неї, прийняла рішення про внесення подання Президентові про звільнення з посади цієї судді. Зокрема, у поданні зазначалося, що дії судді Царевич при розгляді десяти справ щодо водіїв — учасників акцій протестів у період із листопада 2013 року носять упереджений характер. Сутність таких дій доводить порушення суддею засад правосуддя, зокрема верховенства права, незабезпечення права на справедливий суд, неповагу до прав і свобод людини.
Раніше прокуратура Києва допитала Оксану Царевич за підозрою у винесенні свідомо неправомірних рішень щодо активістів Автомайдану. 11 березня ц. р. Вінницький міський суд обрав запобіжним заходом для цієї судді Печерського районного суду Києва особисті зобов’язання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply