Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Єдиний школяр здаватиме екзамен з української

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Єдиний школяр здаватиме екзамен з української

Богдан Красняков

У Нікітській школі в Ялті в АРК учителька російської мови, заступник директора навчального закладу, перед усіма учнями засудила 11-класника Богдана Краснякова за те, що він єдиний складатиме іспит з української мови.

«Учитель російської мови й за сумісництвом завуч школи на уроці, при всіх, сказала таке: «Ти мене, звісно, вибач, але майбутнього в тебе немає». Це була її реакція на те, що син здає іспит з української (один від школи) і має намір вступати до вишу України», — написала у Facebook Наталія Краснякова, мати Богдана.
Жінка уточнила, що її син — відмінник, постійно представляв школу на олімпіадах і здобував призові місця. «Крім того, за відмінне навчання два роки отримував іменну стипендію АРК. Аж до позаминулого місяця, коли Аксьонов цю стипендію скасував», — підкреслила Наталія.
Мати хлопця розповідає, що з приходом на півострів російських окупантів учителі та керівництво школи швидко «перефарбувалися» й почали агітувати за Кремль. «Прапори замінили на російські, гімн — на російський. Але я не про це. Я про толерантність, почуття такту, елементарну совість! Тільки за те, що він не поміняв своїх поглядів, як усі навколо, мій син із «гордості школи» перетворився на її вигнанця. Дійшло до того, що просте згадування України й міста Києва сприймається директором Наталією Касаткіною та завучем Світланою Денисовою як тавро й ганьба. Можна тільки уявити, чого ще навчать дітей ці вчителі. Якщо директор особисто мені сказала: «Ми 23 роки мучилися, нас принижували, а тепер ми — у безпеці. Я так вдячна Путіну, що куплю його портрет і повішу в себе в кабінеті», — написала жителька Ялти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply