Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Домогосподарка готує джеми, популярні у всьому світі

Автор:

|

Грудень 28, 2017

|

Рубрика:

Домогосподарка готує джеми, популярні у всьому світі


Незвичайне варення з поєднань розмаїтих фруктів та овочів, вирощених і зібраних у власному саду, готує Наталія Кузан, колишня інженер лісового господарства зі селища Петрового, що на Кіровоградщині. «Моркв’яні, гарбузові, кульбабові конфітюри та джеми найбільш популярні серед іспанців, італійців, американців, українців і росіян. Їх залюбки відправляємо по всьому світу, — розповідає 53-річна жінка. — Фасуємо в оригінальні подарункові набори. Етикетки підписуємо мовою споживача».
Два роки поспіль п. Наталя успішно варить вдома ексклюзивні варення. Каже, що свого часу до цього її спонукала молодша донечка Ксенія. Запропонувала спробувати, бо у якийсь момент жінка залишилася безробітною. «Цікавості додала й мода на hand made та екологічні продукти, які наразі дуже й дуже популярні, — продовжує кулінарка. — Готую їх винятково за власними рецептами. Багато експериментую. Та з радістю ділюся своїми напрацюваннями з друзями, сусідами й знайомими».
Інвестицій для реалізації таких починань потрібно небагато. «У нас у дворі є розкішний сад, гарний город. Щороку збираємо достатню кількість натуральних фруктів та овочів, — наголошує молодиця. — Тому процес приготування ексклюзивного українського варення потребує мінімум затрат. Натомість потрібно більше зусиль, бажань та праці. Готуємо уже на власній кухні. Ретельно підбираємо кожен інгрідієнт. Тому кожна нова партія — унікальна. Процес — не автоматизований».
Спершу солодкий продукт петрівчана готувала лише для рідні та близьких. А потім ним усе частіше цікавитися сторонні люди. А зараз смачний hand made ручної роботи добре замовляють у різних куточках світу. Наталя постійно розширює свій асортимент, привносячи в нього нові й нові смаки. Свій солодкий продукт презентує на всіляких ярмарках, hand made-акціях, що проходять на Кіровоградщині чи Дніпропетровщині. Її продукція продається під власним брендом Kuzan-Jem.

Наталя Луценко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply