Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

ДНУ навчатиме студентів дистанційно

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

ДНУ навчатиме студентів дистанційно
Роман Гринюк

Роман Гринюк

Донецький національний університет (ДНУ) через військові дії в реґіоні переходить на дистанційну форму навчання студентів. Про це йдеться у зверненні Романа Гринюка, ректора вишу, до студентів і викладачів. Колектив університету «став заручником глибокого політичного, соціально-економічного та військового конфлікту, який позбавив кожного з нас мирного неба над головою, можливості працювати на своїх робочих місцях і вільно почуватися в рідному місті», наголошується у заяві.

«Ми не змогли через фізичну небезпеку відчинити двері аlma mater 1 вересня й прийняти до наших лав першокурсників і нових аспірантів», — пояснює ректор. Роман Гринюк наголосив, що навчальний заклад завершив 2013/14 навчальний рік у складних моральних і фізичних умовах, своєчасно провів сесію та державну атестацію, видав дипломи кожному випускникові, активно проводив вступну кампанію та продовжує виконувати свої зобов’язання перед студентами й викладачами.
Як заявив очільник ДНУ, вступна кампанія передбачала завершення роботи з прийому документів 15 вересня. Але, зазначив п. Гринюк, через військові дії, що відбуваються в Донецькій області, керівництво ВНЗ вважає за потрібне змінити аудиторний режим навчального процесу на користь дистанційної форми навчання на найближчий період.
Посадовець пояснив, що «забезпечення такого формату для університету є реальним і доцільним починаючи з 29 вересня». «Якісна підготовка відеолекцій, аудіо- та презентаційних матеріалів, електронних підручників, навчальних посібників, методичних розробок, творчих і контрольних завдань — не новий вектор навчального процесу для нашого колективу», — наголосив Роман Гринюк, зазначивши, що «студенти й їхні батьки мають бути впевненими в якості й контролі знань, які пропонуватиме університет у дистанційному форматі навчання».
Також ректор поінформував, що зусиллями адміністрації ДНУ «підготовлено та подано в Державне казначейство всі необхідні фінансові документи, які є підставою гарантування виплати заборгованості зі зарплати та стипендій членам колективу університету за літні місяці й вересень».
10 вересня бойовики ДНР захопили ДНУ і «призначили» в ньому своє керівництво.

До слова
За наказом директора департаменту освіти й науки Донецької обласної державної адміністрації (ДОДА) було звільнено головних спеціалістів департаменту освіти та науки ДОДА Людмилу Арутюнян, Ірину Михайлову та Людмилу Саприкіну. Жінки-освітяни позбулися роботи, бо підтримали терористів ДНР, котрі прагнуть особливо статусу в складі України, і порушили присягу державного службовця. МОН наголосило, що участь педагогічних працівників у антидержавній діяльності є грубим порушенням українського законодавства й карається законом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply