Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Данія не фінансуватиме боротьбу з работоргівлею

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Данія не фінансуватиме боротьбу з работоргівлею

Мікаель Борг-Хансен, посол Данії в Україні, повідомив, що його держава припиняє надання допомоги Україні у сфері боротьби та профілактики торгівлі людьми. «Данія вклала близько 5 млн USD у те, щоб українська держава поліпшила боротьбу з работоргівлею. Зараз Данія згортає свою допомогу з надією, що Україна й сама впорається», — сказав він.

За словами дипломата, Данія сприяла в цій справі багатьом країнам, зокрема й Україні. «Ми раді, що країна прогресує в цьому питанні, тож можемо переадресувати допомогу державам, які найбільше цього потребують», — додав посол, зазначивши, що українська влада змогла створити ефективний механізм допомоги постраждалим від торгівлі людьми, систему протидії та профілактики, а також інститути, що відповідають за цю галузь. Причому, за його словами, якщо Україна хоче залишатися серед лідерів боротьби з торгівлею людьми, їй доведеться знайти кошти та ресурси, навчити відповідних соціальних працівників і правоохоронців, здійснити судову реформу.
Зазначимо, що Верховна Рада України прийняла Закон України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми». Згідно з Конвенцією, кожна сторона запроваджує та/або зміцнює ефективну політику й програми запобігання торгівлі людьми. А в лютому ц. р. Кабмін затвердив Державну програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...