Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Чорновіл уже не в лікарні

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Чорновіл уже не в лікарні

Жорстоко побитій журналістці Тетяні Чорновіл уже зробили дві операції на обличчі, і вона вже не потребує оперативного втручання. «Ми сподіваємося, що більше операцій не буде. Але, загалом, наразі ще рано робити прогнози. Тані ж іще вживляли хрящі», — розповів Микола Березовий, чоловік активістки. Він також зазначив, що днями Тетяну буде оглядати провідний нейрохірург Микола Поліщук. «Слава Богу, їй удалося врятувати зір», — підсумував п. Березовий.

16 січня Тетяну Чорновіл виписали з лікарні. Це рішення спільно ухвалили медики й сама жінка. Із лікарні Таню забирали чоловік і батько. Попри виписування, постраждала досі відчуває сильний головний біль. Складною справою для неї залишається навіть перегляд телевізора. «Я не можу взагалі дивитися на рухомі картинки, мені важко дивитися Інтернет, дуже важко працювати», — поскаржилася п. Чорновіл. Удома вона продовжить лікування, і час до часу навідуватиметься до лікарні.
Разом із тим, активістка не відкидає того, що переслідування щодо її діяльності триватимуть. «Насправді я весь час беру участь у слідчих діях. Я вже провела два допити від початку до кінця. Від самого-самого початку до останнього питання слідчого – це було два повних допити, зараз на мене чекає третій допит, тому що, виявляється, слідчі змінилися», — розповіла журналістка.

До слова
Екс-керівника МВС України Юрія Луценка 17 січня виписали з клініки, де він перебував протягом тижня, поінформувала прес-служба руху «Третя українська республіка». Політик постраждав під час заворушень біля Києво-Святошинського суду Київської області, який засудив до шести років позбавлення волі так званих васильківських терористів. Після ухвалення вироку під будівлею суду зав’язалися сутички між демонстрантами й «беркутівцями». П. Луценко внаслідок цих подій отримав струс мозку. При виписці опозиціонер заявив, що лікарі порадили йому лежати в ліжку як мінімум два тижні, а також обмежити читання й перегляд телевізора.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply