Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

ЧФ РФ практикує суборенду

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

ЧФ РФ практикує суборенду

Чорноморський флот (ЧФ) Російської Федерації (РФ) продовжує активно займатися такою практикою, як суборенда, незважаючи на те, що раніше російські чиновники заявляли про припинення подібної практики. «Частина територій і об’єктів, які не використовуються за прямим призначенням, здається в суборенду приватним структурам зі зміною їх цільового призначення, у тому числі з комерційною метою. Причому податки не сплачуються. Суборенда здійснюється, головним чином, за двома напрямками: оренда земельних ділянок, перш за все морських причалів, і передача в оренду приміщень і майна», — заявив Дмитро Штибліков, директор міжнародних програм Центру НОМОС.

За даними експерта, налічується 150-200 об’єктів, які російський ЧФ здає в суборенду. Зокрема, у Севастополі в здається 128 об’єктів ЧФ. На орендованих територіях і спорудах розташовано крамниці, кафе, бари, склади, офісні приміщення тощо. Серед найвідоміших суборендарів, наприклад, – підприємство «Акар», яке орендує 175 м причальної стінки (70-й причал бухти Південної) і житлові приміщення в центральній частині Севастополя, а також підприємство «Нові технології», яке орендує 2160 м причальної стінки, де організовано приватний яхт-клуб і центр реабілітації та відпочинку яхтсменів.
Плавпірс № 3а (новий номер № 4а) орендує в ЧФ підприємство «Болівар». Крім того, суборендарем є бар-ресторан «Ностальжі». При цьому землі, займані підрозділами ЧФ РФ, дуже цікавлять і севастопольських чиновників, й українських бізнесменів. «Землі Чорноморського флоту роздавали й роздають. Найчастіше — за участю наших місцевих чиновників», — сказав п. Штибліков і навів приклад із летовищем «Херсонес», яке мали намір зайняти люди, що отримали на цій території земельні ділянки від Севастопольської міської адміністрації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...