Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

«Cамооборонівцям» не платять грошей

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

«Cамооборонівцям» не платять грошей

«Самооборона» Криму

В окупованому росіянами Сімферополі 28 серпня пройшов мітинґ так званого полку народного ополчення Криму, який протестував проти невиплати заробітної плати. Григорій Чабанов, котрий назвався «бійцем п’ятої роти ополчення», почав розповідати кримським журналістам про те, що він і його «полк» уже півроку не отримують платні.

У цей момент до нього підійшов начальник штабу так званого полку кримського народного ополчення Дмитро Простаков і «командир четвертої роти самооборони» Армен Мартоян, відомий як «Самвел». Мартоян підвищеним тоном звернувся до «самооборонівця» й почав відтягувати його від камер. «Ти вирішив це на камеру сказати? Ходімо зі мною, швидко. Ти що — за Україну? За Росію? Та ти зараз радість робиш Україні. Стули свого рота», — кричав вірменин. Потім між ними сталася сварка, яка ледь не переросла в бійку. Інші «самооборонівці» намагалися затулити від журналістів усе, що відбувається. Потім Простаков звернувся до журналістів із вимогою припинити знімати.
Раніше повідомлялося, що агресивний кримський бойовик Самвел, що виявився спецагентом Кремля, міг раніше працювати в Службі безпеки України. Загони «самооборони», утворені за часів анексії Криму Росією, так звана державна рада Криму легалізувала 11 червня ц. р., назвавши їх «народним ополченням — народною дружиною республіки Крим» із бюджетним фінансуванням.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply