Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Активісти представили оновлені знаки відмінності в українській армії

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

Активісти представили оновлені знаки відмінності в українській армії

Схема розрізнень

Розробники нових знаків розрізнення та предметів уніформи Збройних сил України (ЗСУ) представили «нове обличчя армії». Про це повідомив Віталій Гайдукевич, координатор групи розробників. «Тепер концепцію в галерею виклав. Її ще доповнять речі для плавскладу і флотські знаки відмінності. Думаю, флот зведемо в окрему галерею. Швидше за все, буде у флоту тужурка для плавскладу, чорний кітель загального крою для всіх інших. А ось парадний флотський кітель може бути для всіх білий однобортний, з коміром-стійкою і знаками розрізнення на погонах. Багато картинок вам уже знайомі. Фактично їх просто звели в один великий пакет і підписали загалом (раніше був підписаний цілий пакет для президентського полку)», — написав журналіст у Facebook.

Схема розрізнень
Розробники звертають увагу на форму для учнів ліцею ім. Богуна: «Все, чорної і білої форми більше не буде — такого ж кольору, як і у дорослих військових». Петро Балог, інший учасник цієї групи, виклав у коментарях альбом «Нове обличчя української армії», вказавши, що в такому вигляді він узгоджений керівництвом.

Схема розрізнень
«Там ще є варіанти з деякими відмінностями на формі», — зазначив він.
Група ентузіастів створила «нове обличчя» ЗСУ, взявши найкраще з історії — від війська Київської Русі та Великого Князівства Литовського, козацтва, УНР, Української держави, ЗУНР та УПА. «У той же час, українська армія може і повинна спиратися на загальноєвропейські підходи, що стали світовими стандартами», — вважають вони. Ймовірно, нову уніформу і знаки відмінності продемонструють 24 серпня учасники військового параду в Києві з нагоди 25-річчя Незалежності. Шкода лишень, що з новими відзнаками забули й про традиції українських військових звань — шеренговий, хорунжий, чотар, бунчужний та інші.

Схема розрізнень

Схема розрізнень

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...