Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 19, 2020

Росія посилить присутність?

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Росія посилить присутність?

Володимир Константинов, спікер Автономної Республіки Крим (АРК), закликав Росію посилити освітню та культурну присутність в Україні. Про це він заявив у Лівадійському палаці (Велика Ялта), виступаючи на громадському українсько-російському форумі «Взаємодія-2012», під час якого обговорювалися питання міжреґіональної співпраці України та РФ, культурно-гуманітарного партнерства двох країн.

«Російськомовне населення України все ще перебуває в аґресивному інформаційному середо­вищі, яке поступово руйнує нашу спільну історичну пам’ять і традиції на рівні масової свідомості. Ми зобов’язані спільними зусиллями поставити цьому надійний заслін, повернути взаємини між нашими народами на вищий рівень довіри. Росія повинна посилити свою освітню та культурну присутність не лише в Криму. Ми чекаємо на активнішу підтримку співвітчизників», — сказав голова ВР АРК.

Для того, щоби покращити відносини між Україною й РФ і їхніми народами в гуманітарній сфері, голова кримського парламенту запропонував знайти нові форми співпраці українських і російських гуманітаріїв, громадськості в проведенні спільних культурологічних акцій, святкуванні пам’ятних історичних дат, ювілеїв визначних діячів літератури та мистецтва. Володимир Константинов висловився за необхідність проведення продуктивних стажувань студентів обох країн, активізацію професійних зустрічей викладачів навчальних закладів, істориків, членів творчих спілок.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply