Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Політичні маневри й мовний закон

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Політичні маневри  й мовний закон

Український парламент відмовився приймати відставку свого лідера й пішов на канікули, залишивши невизначеною долю супереч­ливого закону, що дозволяє місцевим і реґіональним урядам надавати офіційний статус російській і іншим мовам, окрім української, — пише The New York Times.

Володимир Литвин, голова парламенту, відмовився підписувати закон, тим самим не давши йому потрапити на підпис до президента Януковича. Натомість спікер ВРУ подав прохання про відставку, зазначає Девід Гершенгорн. Закон схвалили з подачі ПР. Голосування виявилося таким несподіваним, що Володимир Литвин навіть не був присутній на ньому. У телевізійному інтерв’ю спікер заявив, що під час ухвалення цього закону було допущено серйозні порушення.

Михайло Чечетов, заступник голови фракції ПР, у телефонному інтерв’ю відкинув звинувачення, що закон було прийнято обманним шля­хом, і вкотре заявив, що його партія взяла гору над своїми опонентами. «Ми їх просто обіграли — інтелектом, винахідливістю й креативністю, — сказав він. — Ми не дали їм змоги влаштовувати сутички та скандали, поки приймався цей закон».

 New York Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply