Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 19, 2020

Звільнили «балакучого» директора

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Звільнили  «балакучого» директора

Із посади директора Національного художнього музею України звільнено Анатолія Мельника, який заявляв, що з приміщень Кабінету Міністрів зникли картини відомих українських художників. Як повідомив сам п. Мельник, у його кабінет у музеї прийшов Михайло Кулиняк (на фото), міністр культури України, із трьома чиновниками міністерства й зачитав наказ про звільнення.

У цьому документі, за словами Анатолія Мельника, ужито формулювання «за згодою сторін», хоча сам директор музею, як він пояснив, такої згоди не давав і жодних офіційних паперів щодо цього не підписував. «Близько місяця тому міністр культури оголосив мені догану за якісь там недоліки, — розповів п. Мельник. — Проте пізніше зняв це покарання, усвідомивши свою помилку».

Відповідаючи на запитання, із чим він пов’язує раптове звільнення з посади, Анатолій Мельник припустив, що причина може полягати в тому, що музей укотре відкрито заявив про зникнення картин в уряді.

За його словами, неприємності на посаді директора Національного музею почалися ще відтоді, як музей уперше (улітку минулого року) повідомив, що з Кабміну зникли картини, надані для експонування в урядових кабінетах, і музей вимагає їх повернення. Пан Мельник також поінформував, що працівники музею поцікавилися в міністра причиною звільнення директора, проте п. Кулиняк «не зміг дати будь-якої адекватної відповіді».

«Микола Кулиняк не є фахівцем у своїй справі, — сказав звільнений директор, — і не відповідає своїй посаді. Я йому про це заявив у вічі. Я йому сказав, що його наказ — злочинний». Анатолій Мельник має намір оскаржувати наказ про своє звільнення в суді.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply