Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Злиття партій

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Злиття партій

Лідер парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що в якнайкоротший термін буде оголошено про об’єднання партій Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та «Фронт змін». Про це політик поінформував, відповідаючи на запитання, коли таке об’єднання відбудеться й що заважає цьому процесу. «У найкоротший час. Узагалі, нічого не заважає, а навпаки — іде дуже продуктивний робочий процес», — наголосив п. Яценюк. За словами політика, недавно він отримав лист від Юлії Тимошенко, лідера партії «Батьківщина», де обговорюються «всі базові питання». «Процес йде, і він завершиться обов’язково об’єднанням», — повторив Арсеній Яценюк.

А народний депутат Борис Тарасюк (фракція «Батьківщина») у відповідь на запитання журналістів про злиття цих двох партій, зазначив, що не є членом жодної з них, але, наскільки йому відомо, «з’їзд планується на червень» і «в червні на цьому з’їзді ми дізнаємося про таке об’єднання». Нова партія матиме назву «Об’єднана партія Батьківщина».
А Українська народна партія (УНП) і Народний рух України (НРУ) уже оголосили про своє об’єднання. Зокрема, повідомляється, що таке рішення було ухвалене на засіданні об’єднавчого з’їзду двох партій. Мета об’єднання — «створити в Україні потужну правоцентристську політичну силу, яка в перспективі стане правлячою та спрямує державу на єдиний ефективний правий шлях виходу із системної кризи, у якій Україна перебуває 20 останніх років».
Також стало відомо, що головою об’єднаної партії РУХ було обрано Василя Куйбіду, нинішнього лідера НРУ, а першим заступником — виконувача обов’язків голови УНП Івана Зайця. Керівний орган об’єднаної партії створено з представників обох партій за принципом 50 на 50. За угодою між керівництвами партій, усі члени УНП і НРУ пройдуть перереєстрацію, після чого відбудеться обрання керівництва об’єднаного РУХу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply