Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

За героїзацію ОУН і УПА — карна відповідальність?

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

За героїзацію ОУН і УПА — карна відповідальність?

Народний депутат від Партії реґіонів (ПР) Вадим Колесніченко зареєстрував у Верховній Раді законопроект, яким пропонує запровадити карну відповідальність за героїзацію ОУН і УПА. Зокрема, «регіонал» нібито приурочив свій законопроект під назвою «Про заборону реабілітації та героїзації осіб і організацій, які боролися проти антигітлерівської коаліції» до резолюції Генасамблеї ООН.

«Законопроектом буде встановлено ??карну відповідальність за героїзацію та реабілітацію осіб і організацій, котрі боролися проти антигітлерівської коаліції, до яких в Україні можна зарахувати: Організацію українських націоналістів (ОУН), Українську повстанську армію (УПА), Українську повстанську армію «Поліська Січ», Українську народно-революційну армію, Український центральний комітет, батальйони «Нахтігаль» і «Роланд» у складі вермахту, 14-ту гренадерську дивізію ваффен-СС «Галичина», Українську національну армію, Українське визвольне військо тощо», — ідеться в пояснювальній записці.
Сам автор документа впевнений, що такі зміни матимуть позитивні соціальні наслідки, позаяк відновлять справедливість і реабілітують організації. За його словами, законопроект допоможе у вихованні «суспільної моралі в дусі гуманізму та поваги до прав людини в Україні».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply