Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

Ющенко уникнув судового позову

Автор:

|

Липень 11, 2013

|

Рубрика:

Ющенко уникнув судового позову

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) відмовив у відкритті справи за позовом київського юриста Станіслава Батрина до екс-президента України Віктора Ющенка стосовно його втручання в газові перемовини 2008 року. ВАСУ вирішив залишити справу без розгляду. 

«З огляду на те, що адміністративний позов Особа 1 подала по закінченні терміну, встановленого законом, позивач не просить відновити цей строк і відсутні підстави для визнання поважними причин пропуску терміну звернення до адміністративного суду, позов залишається без розгляду», — ідеться в постанові суду.
Таким чином, судді залишили цей адміністративний позов до Ющенка без розгляду. Постанова набула чинності з моменту ухвалення й не підлягає оскарженню.
Рішення ВАСУ щодо відмови відкрити справу проти Віктора Ющенка за те, що той начебто впливав на перемовини під час підготовки до підписання газових контрактів між російським «Газпромом» і «Нафтогазом України» 2008-го, – «цілком очікуване, логічне й очевидне», крім того воно демонструє, що позов був «висмоктаний із пальця». Про це заявив Богдан Соколовський, який 2008 року був уповноваженим президента з питань міжнародної енергетичної безпеки. «У демократичному світі Україна вважається державою з вибірковим правосуддям. І роль у цьому ВАСУ — не остання. Це рішення зайвий раз підтверджує те, що позов, поданий так званим юристом, є лише додатковим засобом тиску на колишнього українського президента. ВАСУ, ухвалюючи його, очевидно, «захищав» свою репутацію», — зазначив він.
Богдан Соколовський також наголосив, що юрист, який подав позов, є професійно непридатним. «Позивач і багато інших осіб виявилися вже використаними та викинутими їхніми господарями-замовниками за профнепридатністю. Адже посилатися на законний документ і на свідчення зацікавленої особи навіть у СРСР було не прийнято», — заявив екс-чиновник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply