Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Ющенко й «Наша Україна»

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Ющенко й «Наша Україна»

Київська міська організація позбавила Віктора Ющенка, голову партії «Наша Україна», членства в партії. Відповідне рішення 9 лютого зачитав Сергій Бондарчук, голова політради партії. «Під час виборчої кампанії 2012 року за згодою Віктора Ющенка було проведено заміни членів обласних виборчих комісій і дільничних виборчих комісій від Української народної партії та «Нашої України» в південних і східних областях України. Такими діями Віктор Ющенко зрадив програмну мету партії», — сказано в рішенні організації.

Також у документі йдеться про те, що з метою уникнення відповідальності п. Ющенко за допомогою «підконтрольних йому членів президії» блокує скликання з’їзду та намагається в незаконний спосіб узурпувати керівництво партією. За словами п. Бондарчука, саме київська міська організація мала право виключити Віктора Ющенка з лав партії, оскільки той перебував на її обліку. На запитання журналістів, у кого зберігаються ключі від сейфу партії, Сергій Бондарчук відповів: «Статут, печатка партії, прапор – тут (вул. Спаська, 36), тобто в нас».
У відповідь на такі дії політрада партії «Наша Україна» наступного дня звільнила Сергія Бондарчука від виконання обов’язків голови політради. Про це написала на своїй сторінці в Facebook Ірина Ванникова, прес-секретар Віктора Ющенка. «Політична рада «Нашої України» звільнила Сергія Бондарчука від виконання обов”язків Голови політичної ради. Одностайно «за» —54. Усе за Статутом, легітимно. Усе інше — від лукавих зі Спаської», — ідеться в повідомленні. Членство Віктора Ющенка, натомість, було відновлено.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply